O NÁS

Na co jste se neptali, ale měli byste vědět

First Bike s.r.o. je rodinná firma, která se specializuje na inovativní potřeby pro děti, díky nimž se spolehlivě zabaví i jejich rodiče. I když se na první pohled může zdát, že je každý náš produkt z „trochu jiné vesnice“, ve skutečnosti mají mnoho společného: vysokou funkčnost, bezpečnost a originální design.

Vlajkovou lodí naší společnosti je dovoz odrážedel First BIKE – kol bez pedálů pro děti od 2 do 5 let, na kterých se děti intuitivně naučí držet rovnováhu, bez námahy zvládnou dlouhé trasy a které výrazně zrychlí každou rodinu. Z těchto lehoučkých odrážedel přecházejí malí cyklisté rovnou na šlapací kola, přičemž postranní kolečka nebudou nikdy potřebovat. Jsme přesvědčení, že First BIKE je nejlepší (!) a dlouhá řada ocenění, které toto odrážedlo v poslední době posbíralo, nás v tomto (poněkud neskromném) názoru jen utvrzuje… Posuďte sami na www.firstbike.com a www.firstbike.cz

Druhým přírůstkem do naší firstbikovské rodinky byl sedák BabySmart – zkrátka podprdelník. Tříleté dítko do vysoké jídelní židličky už prostě nenasoukáte. Posadíte jej na dospěláckou židli, ale bohužel ne na dlouho… Dítě sedí s bradou na stole nebo u něj musí klečet, aby dosáhlo, kam potřebuje. Existuje ale chytrá pomůcka – sedák BabySmart pro všechny předškoláky i drobnější školáky. Nijak se nemontuje ani nepoutá, spolehlivě drží na každém povrchu. Ubývá ušpiněných šatů a přibývá spokojených strávníků, kteří stolují s maximálním přehledem. Více o této vychytávce, kterou dovážíme z USA, najdete na www.babysmart.cz.

A konečně carvingové boby ZIPFY, vyráběné také v USA. Předtím, než jsme se je rozhodli dovážet, jsme je podrobili důkladnému testování – na bobech ZIPFY museli jezdit naši přátelé i nepřátelé, malí i velcí, tlustí i tencí. Výsledek byl jednoznačný. Takže až si na podzim nebo v zimě budete lámat hlavu nad nějakým vtipným a cenově dostupným dárkem pro dítě od 3 do 103 let, vzpomeňte si na boby ZIPFY. Podívejte se, co na nich dokážou děti a jak na nich řádí dospělí na www.zipfy.cz.

PS: Sedák BabySmart získal v USA dlouhou řadu prestižních ocenění.

Pouhý týden po uvedení na český trh získal i první evropské vavříny – GRAND PRIX pražského veletrhu FOR KIDS 2010. Jde o cenu odborné poroty, která sedák BabySmart označila za nejlepší vystavovaný výrobek pro děti. Základními kritérii při posuzování exponátů byl netradiční nápad, design, mimořádná kvalita za přijatelnou cenu, zdravotní nezávadnost, technické řešení a vlastnosti splňující přísné normy sledované u výrobků určených právě dětem.

ZÍSKANÁ OCENĚNÍ

GRAND PRIX pražského veletrhu FOR KIDS 2010

  • grand prix
  • mba
  • mr.dad
  • npc
  • parenting media
  • Seal