PŘEBALOVACÍ LEHÁTKO BABYSMART – CHYTRÝ PŘEBALOVÁK

Čekáte miminko? Nebo jen přemýšlíte o dárku pro někoho blízkého v očekávání?

Na přebalovacím lehátku BabySmart miminko nejen přebalíte, ale také opláchnete v běžné vaně.

Proč pořizovat nové kusy nábytku, které brzy nebudete potřebovat? Vašeho drobečka si teď pohodlně přebalíte na komodě, na pračce i na podlaze. Lehátko BabySmart si díky jeho muší váze (1,3 kg) přenesete všude tam, kde jej zrovna potřebujete. Využijete jej doma, na terase i na zahradě. Můžete jej vzít s sebou k babičce, na dovolenou i na chatu.

Americká designérka Diane Zissu, zasloužilá matka tří dětí, věnovala velkou pozornost jeho materiálu. Cooshee™ je pěnová hmota s hladkou „kůží“, která děti nestudí – tuto přebalovací podložku už proto nemusíte vystýlat látkovými plenami.

Přebalovací lehátko BabySmart je pružné, polštářově měkké, ale zároveň drží tvar. Je prohloubené, ergonomicky tvarované a má zvýšené okraje pro větší bezpečí. Narozdíl od běžných přebalovacích podložek je přebalovací lehátko BabySmart voděodolné – v případě „drobné nehody“ jej jednoduše otřete vlhkým hadříkem nebo rovnou osprchujete.

Samozřejmostí je nealergizující a antibakteriální povrch a také to, že v něm nenajdete žádné ftaláty. Výrobce dodává lehátko BabySmart v krásné dárkové krabici.

PS: Stejně jako sedák BabySmart určený batolatům, předškolákům a drobnějším školákům, i přebalovací lehátko BabySmart posbíralo v USA řadu prestižních ocenění.