SEDÁK BABYSMART – POVÝŠENÍ MALÝCH DETÍ NA VELKÉ!

Výhradní dovozce odrážedel First BIKE představuje další inovativní výrobek pro předškolní děti. Tentokrát jde o pomůcku s řadou prestižních ocenění ze strany mateřských, otcovských i odborných organizací – multifunkční sedák BabySmart určený pro batolata, předškoláky i drobnější školáky.

Společným jmenovatelem výrobků, které společnost First Bike s.r.o. dováží, je chytrý nápad. Dobře vypadají, ale nejsou to věci na efekt. Jsou výchovné, vedou děti k větší samostatnosti a rodičům usnadňují každodenní život po dobu několika let. Ale hlavně – děti je milují.

Sedák BabySmart provází dítě na dlouhé cestě od batolecí židličky k židli pro dospělé. Dvouleté dítko často protestuje, když jej rodič souká do vysoké jídelní židle a poutá jej řemínky. Takto staré batole už chce všechno dělat samo, sedět chce také jako dospělí. Potíž je v tom, že když se malé dítě posadí na klasickou židli, bradu má buďto v rovině desky stolu nebo na židli musí klečet… Po chvíli tak putuje zpět do jídelní židličky (v níž se mu nikterak nelíbí), anebo rodič rezignuje na důstojné stolování a běhá za svým potomkem s lžící v ruce.

V sedáku BabySmart dítě sedí výše a pobude v něm mnohem déle – nevrtí se. Nejenže v něm lépe jí, ale také kreslí či píše. Je u stolu rovnocenným partnerem dospělých, má přehled, na všechno dosáhne.

V tomto sedáku dítě nijak nepoutáte, ani sedák k židli nijak nemontujete. Sedák nesjíždí – váhou dítěte se totiž přisaje k podložce. Ideálně drží na hladkém povrhu, tedy na dřevěných, plastových nebo kožených židlích a lavicích. Nesklouzává ovšem ani z polstrovaných či látkových povrchů.

Dítě si do něj brzy samo vleze a taky z něj sleze bez pomoci rodičů. Dítko se sedákem putuje po celém bytě, pokládá si jej na židle i na studenou podlahu, když si chce stavět kostky nebo se dívat na pohádky. Sedák snadno vezmete k babičce, do restaurace, k holiči i do divadla. Jednoduše všude tam, kde batole či předškolák potřebuje sedět výše.

BabySmart vyrábí sedáky z nového, tzv. Cooshee™ materiálu. Vyvinula jej zakladatelka společnosti, americká designéra Diane Zissu. Jako matka tří dětí přesně věděla, co hledá. Cooshee™ je pěnová hmota s hladkou a teplou „kůží“, která děti nestudí. Díky tomuto materiálu je sedák polštářově měkký a zároveň pevný. Nábytek Vám určitě nepoškrábe. A údržba? To je hračka – stačí ho jen otřít hadříkem.

Pouhý týden po uvedení na náš trh získal sedák BabySmart i první evropské vavříny – GRAND PRIX pražského veletrhu FOR KIDS 2010. Jde o cenu odborné poroty, která sedák BabySmart označila za nejlepší vystavovaný výrobek pro děti. Základními kritérii při posuzování exponátů byl netradiční nápad, design, mimořádná kvalita za přijatelnou cenu, zdravotní nezávadnost, technické řešení a vlastnosti splňující přísné normy sledované u výrobků určených právě dětem.